Dziennik elektroniczny

Menu główne
Menu użytkowe
Pracownicy szkoły
Szkolne strony
Dla uczniów
Administracja

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


Zespół Szkół Budowlano - Informatycznych
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
Wpisany przez Beata Buchta   

1 września o 8:15 w kościele Filipa i Jakuba odbędzie się msza inaugurująca nowy rok szkolny 2014/2015. Po mszy ok. 9:00 rozpocznie się spotkanie uczniów klas I z dyrektorem szkoły. Następnie klasy I idą z wychowawcami do wyznaczonych sal, uczniowie klas starszych tez ok. 9:00 spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach.

W zastępstwie za nieobecnych nauczycieli klasą ITa opiekować się będzie p.wicedyrektor Barbara Przywara, a klasą IIITb p. Beata Sedivy.

Uczniowie klas pierwszych po spotkaniu z wychowawcami pozostają w salach w związku z przeprowadzeniem testu kompetencji z języka angielskiego. Wyniki testu zdecydują o przypisaniu poszczególnych uczniów do konkretnych grup językowych.

 
Staże zawodowe w Niemczech
Wpisany przez Ilona Kaźmierczak (dod. BB)   

Grupa uczniów  z naszej szkoły  wraz z opiekunami wyjechała na trzytygodniowe staże zawodowe do Niemiec (Saksonia) w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Leonardo da Vinci – Mobilność, pn.: Nowe doświadczenie – zagraniczne staże zawodowe. Instytucją przyjmującą jest firma VITALIS Institute for the supervision of model projects Ltd. mająca swoją siedzibę w Schkeuditz koło Lipska.

Więcej…
 
Podręczniki
Wpisany przez Beata Buchta   

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015 znajduje się już na stronie Podręczniki

 
Konkursy religijne
Wpisany przez Tadeusz Kuśka (dod.BB)   

Gratulujemy uczniom którzy przeszli do etapów wojewódzkich w:

  1. Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym  organizowanym przez Civitas Christiana– Zbigniewowi Zabłockiemu z kl. 1Tc
  2. Ogólnopolskim Konkursie Papieskim organizowanym przez Instytut Tertio Millennio Ineunte organizowanym pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej– Sławomirowi Stawarczykowi z kl. 3 Ta – za zajęcie 3 miejsca
Więcej…
 
III szkolna Akcja Krwiodawstwa
Wpisany przez Barbara Przywara (dod. BB)   

W środę 11 czerwca 2014 r. odbyła się trzecia w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa. W tej akcji wzięło udział 26 osób, przy czym krew oddało 21 osób, w tym 17 uczniów lub absolwentów, 1 pracownik i 3 osoby spoza szkoły. Pięć osób nie oddało krwi z przyczyn zdrowotnych. Łączna ilość oddanej krwi w tej akcji wyniosła: 9 litrów i 450 ml krwi. Nasi młodzi krwiodawcy podzielili się też czekoladami z dziećmi, podopiecznymi Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach i PCK w Rybniku  - zebraliśmy ich aż 66! Mimo, że oddana w tej akcji ilość krwi to najmniejsza ilość zebrana w dotychczasowych akcjach, to pracownicy stacji krwiodawstwa w Raciborzu wyrazili zadowolenie, gdyż lato jest takim okresem w roku, w którym krew jest szczególnie potrzebna.  To w tym czasie zdarza się najwięcej wypadków, a poszkodowanym w nich ludziom krew często ratuje życie. W ICH IMIENIU NAJGORĘTSZE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY WSZYSTKIM HONOROWYM KRWIODAWCOM. WASZ DAR JEST BEZCENNY – RATUJE ŻYCIE DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI.
Łączna ilość oddanej krwi w tym roku szkolnym wyniosła  54 litry i 100 mililitrów,
a czekolad zebranych dla dzieci: 242.

Barbara Przywara

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9

[ wstecz ]Nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły dzięki firmie SOPRO POLSKA Sp.z o.o. oraz firmie SOLBET Sp. z o.o. (sponsorom miesięcznika "Materiały Budowlane"), mogą korzystać systematycznie z fachowej wiedzy i aktualnych informacji dotyczących nowoczesnych materiałów budowlanych oraz wielu informacji z dziedziny budownictwa.
Dziękujemy firmom za bezpłatną prenumeratę miesięcznika "Materiały Budowlane".

1975 - 2014 © ZSB-I | Grzegorz Radwański pod opieką mgr Marzeny Krauze.