Zastępstwa w dniu 04.09.2017 - 02.11.2017
Barbara Grynicka / 05.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, ,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup w 215
2 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, ,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup
3 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, ,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup
4 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, ,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup
9 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych - przeniesiona na 05.09.2017 (1)   złączenie grup w 215
10 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych - przeniesiona na 05.09.2017 (2)   złączenie grup
11 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych - przeniesiona na 05.09.2017 (3)   złączenie grup
12 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych - przeniesiona na 05.09.2017 (4)   złączenie grup
       
Ilona Kaźmierczak / 05.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 222,Płatne Henryk Kobiałko historia
2 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 221,Płatne Henryk Kobiałko  
3 3 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Weronika Robak  
4 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 221,Płatne Grzegorz Buchta  
5 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Mirosława Strączek  
6 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, sk,Płatne Mirosława Strączek  
7 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, sk,Płatne Mirosława Strączek  
8 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
       
Anna Nowok / 05.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 114,Niepł Anna Szczepańska 1Tc z AS; 1Td z LP
3 4 Te(1) - Język angielski zawodowy, 223,Płatne Anna Szczepańska  
4 Język angielski - Język angielski, 123,Płatne Aneta Polok  
6 Język angielski - Język angielski, 117,Płatne Luiza Peła  
7 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
8 Język angielski - Język angielski, 113,Płatne Aneta Polok  
       
Tomasz Śliwka / 05.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G3,Płatne Sonia Benisz  
2 3 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G3,Płatne Sonia Benisz  
3 2 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
7 4 Tb(1) - Wychowanie fizyczne, G3,Płatne Edyta Kaziród  
8 4 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G3,Płatne Mirosław Cębrzyna  
       
Dawid Wolanin / 05.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Td(1) - Pracownia systemów operacyjnych, K4,Płatne Przemiła Gandor  
7 2 Td(1) - Pracownia systemów operacyjnych, K1,Płatne Beata Buchta  
       
Barbara Grynicka / 06.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, 214,Płatne Przemiła Gandor  
7 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Weronika Robak  
8 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
9 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
10 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
11 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
       
Ilona Kaźmierczak / 06.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Pracownia dokumentacji budowlanej, 222,Płatne Mariola Sodzawiczny  
2 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 122,Płatne Weronika Robak  
4 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 18,Płatne Barbara Przywara matematyka
5 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 217,Płatne Marzena Ledwoń  
6 4 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 4 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Nowok / 06.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 113,Płatne Aneta Polok  
3 Język angielski - Język angielski, 221,Płatne Aneta Polok  
5 4 Te(2) - Język angielski zawodowy, 212,Płatne Aneta Polok  
       
Dawid Wolanin / 06.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
2 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
3 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
4 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
5 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Beata Sedivy  
6 2 Ta(2) - Zastępstwo   cała kl. z PG w sk
       
Barbara Grynicka / 07.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 221,Płatne Henryk Kobiałko  
7 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Joanna Minecka  
8 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
9 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
10 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
       
Ilona Kaźmierczak / 07.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Pracownia dokumentacji budowlanej, 222,Płatne Mirosława Strączek  
2 4 Ta - Zajęcia z wychowawcą, 223,Płatne Mirosława Strączek  
3 1 Ta - Rysunek budowlany, 217,Płatne Henryk Kobiałko  
4 1 Ta - Dokumentacja budowlana, 220,Płatne Przemiła Gandor  
5 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 212,Płatne Weronika Robak  
6 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 217,Płatne Weronika Robak  
7 1 Ta - Dokumentacja budowlana, 212,Płatne Grzegorz Dworok  
8 4 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Katarzyna Maryjosz / 07.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Tb(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 1 Tb(2) - Pracownia grafiki komputerowej, K2,Płatne Barbara Przywara  
       
Anna Nowok / 07.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Te(2) - Język angielski, 117,Płatne Luiza Peła  
3 Język angielski - Język angielski, 122,Niepł Anna Szczepańska 4Ta z AS; 4Tb z LP
4 Język angielski - Język angielski, 215,Niepł Luiza Peła 1Tc z AS; 1Td z LP
5 Język angielski - Język angielski, 220,Niepł Anna Szczepańska 2Td z AS; 2Te z LP
6 Język angielski - Język angielski, 222,Niepł Luiza Peła 1Ta z AS; 1Tb z LP
8 4 Ta(1) - Język angielski zawodowy, 212,Płatne Luiza Peła  
9 4 Tc(1) - Język angielski zawodowy, 114,Płatne Luiza Peła  
10 4 Tc(2) - Język angielski zawodowy, 113,Płatne Luiza Peła  
       
Anna Gorol / 08.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Tb(2) - Terenowe ćwiczenia geodezyjne, 215,Płatne Barbara Przywara  
9 2 Tb(2) - Terenowe ćwiczenia geodezyjne, 122,Płatne Barbara Przywara  
       
Barbara Grynicka / 08.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup
       
Ilona Kaźmierczak / 08.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta - Organizacja robót budowlanych, 222,Płatne Marzena Ledwoń  
       
Magdalena Machnik / 08.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 Tb - Kataster i gospodarka nieruchomościami, 117,Płatne Barbara Dżaluk  
10 4 Tb - Kataster i gospodarka nieruchomościami, 121,Płatne Barbara Dżaluk  
11 4 Tb - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 4 Tb - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Nowok / 08.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Język angielski zawodowy, 17,Płatne Anna Szczepańska  
2 1 Te(2) - Język angielski, 222,Płatne Luiza Peła  
3 Język angielski - Język angielski, 222,Płatne Aneta Polok  
4 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Luiza Peła  
6 Język angielski - Język angielski, 122,Płatne Aneta Polok  
       
Sonia Benisz / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Tomasz Śliwka za lek. 4
3 1 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Lidia Gryta za nieobecny oddział
4 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   kl. czwarte
5 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   kl. czwarte
       
Beata Buchta / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 Td - Matematyka, 117,Niepł Tomasz Śliwka za nieobecny oddział
5 2 Td - Matematyka, 117,Niepł Edyta Kaziród za nieobecny oddział
6 3 Td - Matematyka rozszerzona, 121,Niepł Anna Szczepańska za nieobecny oddział
7 4 Ta - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 3 Td - Matematyka, 121,Niepł Przemiła Gandor za nieobecny oddział
10 4 Td - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
11 4 Td - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Grzegorz Buchta / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 Ta - Matematyka, 222,Niepł Anna Szczepańska za nieobecny oddział
4 3 Tc - Matematyka, 222,Niepł Edyta Kaziród za nieobecny oddział
5 1 Td - Matematyka, 222,Niepł Robert Osiński za nieobecny oddział
6 3 Tc - Matematyka rozszerzona, 222,Niepł Przemiła Gandor za nieobecny oddział
7 3 Ta - Matematyka, 222,Niepł Luiza Peła za nieobecny oddział
8 3 Ta - Matematyka rozszerzona, 221,Niepł Mariola Sodzawiczny za nieobecny oddział
9 3 Te - Matematyka, 221,Niepł Robert Osiński za nieobecny oddział
10 3 Te - Matematyka rozszerzona, 221,Niepł Robert Osiński za nieobecny oddział
       
Barbara Dżaluk / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Tc - Matematyka, 211,Niepł Aneta Polok za nieobecny oddział
4 4 Te - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 3 Tb - Matematyka, 211,Płatne Marzena Krauze  
6 4 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 4 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 3 Tf - Matematyka, 211,Niepł Dominik Chmiel za nieobecny oddział
       
Barbara Grynicka / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 Ta - Zajęcia z wychowawcą, 221,Niepł Luiza Peła za nieobecny oddział
       
Ilona Kaźmierczak / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
8 4 Ta(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
9 4 Ta(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
10 4 Ta(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
11 4 Ta(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Marzena Ledwoń / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Tc - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tc - Język polski, 122,Niepł Aneta Polok za nieobecny oddział
4 2 Ta - Język polski, 122,Płatne Henryk Kobiałko  
5 3 Tf - Język polski, 122,Płatne Monika Kiełkowska  
6 1 Ta - Język polski, 122,Niepł Tomasz Rowiński za nieobecny oddział
7 1 Ta - Język polski, 122,Niepł Anna Szczepańska za nieobecny oddział
8 4 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Katarzyna Maryjosz / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Juliusz Kobylanka  
6 3 Tb(2) - Projekty multimedialne, K2,Niepł Mariola Sodzawiczny za lek. 11
7 3 Tb(2) - Technologie multimedialne, K2,Niepł Dawid Dyrcz za nieobecny oddział
9 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Niepł Mariola Sodzawiczny za nieobecny oddział
10 2 Tb(1) - Przygotowanie do drukowania, K2,Niepł Mariola Sodzawiczny za nieobecny oddział
       
Anna Nowok / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 Język angielski - Język angielski, 18,Płatne Luiza Peła 3Ta i 3Tb
5 Język angielski - Język angielski, 18,Płatne Aneta Polok 3Tc i 3Td
6 Język angielski - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   kl. czwarte
7 Język angielski - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   kl. czwarte
8 1 Te(2) - Język angielski, 18,Płatne Luiza Peła  
9 4 Td - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Weronika Robak / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 Ta - Fizyka rozszerzona, 222,Niepł Anna Szczepańska za nieobecny oddział
5 4 Te - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 3 Tf - Fizyka rozszerzona, K3,Niepł Robert Osiński za nieobecny oddział
8 3 Te - Fizyka rozszerzona, 222,Niepł Dawid Dyrcz za nieobecny oddział
9 2 Tc(2) - Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne, 211,Niepł Dominik Chmiel za nieobecny oddział
10 2 Tc(2) - Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne, 211,Niepł Joanna Minecka za nieobecny oddział
       
Aleksander Tlołka / 11.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
9 4 Tc(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
10 4 Tc(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
11 4 Tc(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
12 4 Tc(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
13 4 Tc(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Barbara Grynicka / 12.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
9 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
10 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
11 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
12 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
       
Ilona Kaźmierczak / 12.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 222,Płatne Henryk Kobiałko historia
2 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 221,Płatne Monika Kiełkowska  
3 3 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Henryk Kobiałko  
4 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 221,Płatne Grzegorz Buchta  
5 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Mirosława Strączek  
6 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, sk,Płatne Mirosława Strączek  
7 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, sk,Płatne Mirosława Strączek  
8 2 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Dawid Wolanin  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 K    
6 K    
7 K    
8 1W1    
       
Anna Nowok / 12.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Anna Szczepańska 1Tc z AS; 1Td z LP
3 4 Te(1) - Język angielski zawodowy, 18,Płatne Anna Szczepańska  
4 Język angielski - Język angielski, 122,Niepł Luiza Peła 2Ta z AS; 2Tb z LP
6 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Luiza Peła  
7 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Anna Szczepańska 3Tc z AS: 3Td z LP
8 Język angielski - Język angielski, 113,Niepł Luiza Peła 4Ta z AS; 4Tb z LP
       
Robert Osiński / 12.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Te(1) - Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych, 214,Płatne Beata Sedivy  
4 3 Tc - Urządzenia i systemy mechatroniczne, 214,Płatne Marzena Ledwoń  
5 3 Tc - Urządzenia i systemy mechatroniczne, 214,Płatne Weronika Robak  
6 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
7 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
8 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Płatne Beata Sedivy  
9 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 203,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 2 W1    
8 S    
9 2 W1    
       
Aleksander Tlołka / 12.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
10 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
11 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
12 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
13 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
14 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
       
Beata Buchta / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Td - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Td - Matematyka, 122,Płatne Marzena Krauze  
       
Barbara Grynicka / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, 221,Niepł Dawid Wolanin złączenie grup
7 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Niepł Barbara Brząkalik złączenie grup
8 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
9 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
10 2 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 2 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Edyta Kaziród / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Ilona Kaźmierczak / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 221,Płatne Barbara Przywara  
4 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Mirosława Strączek  
5 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Płatne Barbara Przywara  
6 4 Ta(1) - Pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej, K3,Niepł Mariola Sodzawiczny złączenie grup
7 4 Ta(1) - Pracownia dokumentacji budowlanej, K3,Płatne Dawid Wolanin  
8 4 Ta(1) - Pracownia dokumentacji budowlanej, K3,Płatne Dawid Wolanin  
9 4 Ta(1) - Pracownia dokumentacji budowlanej, K3,Płatne Mariola Sodzawiczny  
       
Katarzyna Maryjosz / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 4 Td - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Nowok / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Te(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 Język angielski - Język angielski, 18,Płatne Robert Osiński 3Te z RO; 3 Tf z LP
3 Język angielski - Język angielski, 18,Płatne Marzena Ledwoń 1 Ta z ML; 1Tb zwolniona
       
Tomasz Podleśny / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 3 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Sedivy / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Te(1) - Technologia i materiałoznawstwo elektryczne, 212,Płatne Tomasz Podleśny  
7 2 Td(2) - Urządzenia techniki komputerowej, 212,Płatne Marzena Krauze  
9 2 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 2 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 1W1    
       
Anna Szczepańska / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Luiza Peła 3 Te z RO; 3 Tf z LP
3 Język angielski - Uczniowie przychodzą później   1 Ta z ML 1 Tb zwolniona
       
Tomasz Śliwka / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 2 Tc(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 4 Td(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 4 Td(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Aleksander Tlołka / 13.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
9 3 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, 214,Płatne Przemiła Gandor  
10 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
13 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Buchta / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 4 Ta - Matematyka, 123,Płatne Olga Konarzewska j. polski
6 4 Td - Statyczne witryny internetowe, 114,Płatne Barbara Dżaluk matematyka
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 1 N    
4 1 N    
5 1 N    
6 1 N    
       
Krzysztof Gajda / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
9 4 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
10 4 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
11 4 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
10 We    
11 We    
       
Barbara Grynicka / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Małgorzata Majewska j. polski
7 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Weronika Robak  
8 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
9 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
10 3 Ta(2) - Pracownia organizacji robót budowlanych, sk,Płatne Mirosława Strączek  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 K    
8 K    
9 K    
10 K    
       
Ilona Kaźmierczak / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Ta - Zajęcia z wychowawcą, 221,Płatne Mirosława Strączek  
3 1 Ta - Rysunek budowlany, 221,Płatne Henryk Kobiałko  
4 1 Ta - Dokumentacja budowlana, 221,Płatne Barbara Dżaluk matematyka
5 3 Ta - Organizacja robót budowlanych, 221,Płatne Grzegorz Buchta matematyka
6 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 223,Płatne Monika Kiełkowska  
7 1 Ta - Dokumentacja budowlana, 221,Płatne Barbara Przywara  
8 4 Ta(2) - Zastępstwo   cała klasa z WR
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 S    
2 1W1    
7 2 W1    
8 2 W1    
       
Anna Nowok / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 Język angielski - Język angielski, 122,Płatne Aneta Polok 4 Tb z LP; 4 Ta z AP
4 Język angielski - Język angielski, K2,Płatne Aneta Polok 1 Td z LP; 1 Tc z AP
5 Język angielski - Język angielski, 121,Płatne Aneta Polok 2 Te z LP; 2 Td z AP
6 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok 1 Tb z LP; 1 Ta z AP
8 4 Ta(1) - Język angielski zawodowy, 17,Płatne Weronika Robak 4Ta całość
9 4 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 4 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 1 W    
8 1 W    
9 We    
       
Robert Osiński / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
6 3 Te(2) - Pracownia eksploatacji instalacji elektrycznych, 214,Niepł Weronika Robak za nieobecny oddział
7 4 Te(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 Te(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 4 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Sedivy / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 Te - Elektroenergetyka, K1,Niepł Przemiła Gandor za nieobecny oddział
5 2 Tc - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 2 Te(1) - Maszyny elektryczne, 212,Niepł Barbara Dżaluk za nieobecny oddział
8 2 Td(2) - Urządzenia techniki komputerowej, K4,Niepł Henryk Kobiałko za nieobecny oddział
       
Anna Szczepańska / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Tb - Uczniowie przychodzą później    
3 Język angielski - Język angielski, 113,Niepł Luiza Peła 4 Tb z LP; 4 Ta z AP
4 Język angielski - Język angielski, K4,Niepł Luiza Peła 1 Td z LP; 1 Tc z AP
5 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Luiza Peła 2 Te z LP; 2 Td z AP
6 Język angielski - Język angielski, 212,Niepł Luiza Peła 1 Tb z LP; 1 Ta z AP
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 We    
6 We    
       
Aleksander Tlołka / 14.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
9 4 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 Tc(2) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, 223,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
11 3 Tc(2) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, 223,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
12 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
9 2 W    
10 2 W    
11 2 W    
12 2 W    
       
Beata Buchta / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Td(1) - Statyczne witryny internetowe, K4,Płatne Barbara Przywara matematyka cała klasa
3 3 Td(1) - Statyczne witryny internetowe, K4,Niepł Marzena Krauze złączenie grup
4 3 Td(1) - Statyczne witryny internetowe, K4,Płatne Tomasz Podleśny  
5 4 Td(2) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Niepł Marzena Krauze złączenie grup
6 4 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Katarzyna Maryjosz  
7 4 Td - Statyczne witryny internetowe, 113,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 1 N    
       
Anna Gorol / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Barbara Grynicka / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Przemiła Gandor  
3 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Henryk Kobiałko  
4 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Weronika Robak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 K    
1 K    
2 K    
3 K    
       
Magdalena Machnik / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Szczepańska / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Te(1) - Język angielski, 223,Płatne Luiza Peła  
3 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Luiza Peła 2Ta z LP; 2Tb z AN
4 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Luiza Peła  
5 2 Tc(2) - Język angielski, 17,Płatne Luiza Peła  
6 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Anna Nowok 2Td z AN; 2Te z LP
       
Aleksander Tlołka / 15.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 4 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 Tc(2) - Obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
10 3 Tc(2) - Obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
11 3 Tc(2) - Obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
12 3 Tc(2) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 K    
9 2 W    
10 2 W    
11 2 W    
12 2 W    
       
Beata Buchta / 18.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Td - Matematyka, 117,Płatne Barbara Dżaluk matematyka
4 3 Td - Matematyka, 121,Płatne Olga Konarzewska j. polski
5 2 Td - Matematyka, 121,Płatne Grzegorz Buchta matematyka
7 3 Td - Matematyka rozszerzona, 121,Płatne Mirosława Strączek matematyka
8 3 Td - Matematyka, 121,Płatne Robert Osiński zawod.
9 4 Td - Statyczne witryny internetowe, 117,Płatne Przemiła Gandor pdg
10 4 Td - Statyczne witryny internetowe, 117,Płatne Anna Nowok j. angielski
       
Barbara Grynicka / 18.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Ta - Zajęcia z wychowawcą, 221,Płatne Henryk Kobiałko historia
       
Katarzyna Maryjosz / 18.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
9 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Olga Konarzewska  
10 2 Tb(1) - Przygotowanie do drukowania, K2,Płatne Tomasz Podleśny  
       
Aneta Polok / 18.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Te(1) - Język angielski - przeniesiona na 25.09.2017 (1)   na lek. 1
3 4 Te(1) - Język angielski - przeniesiona na 02.10.2017 (1)   na lek. 1
       
Anna Szczepańska / 18.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Te(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Te(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 Język angielski - Język angielski, 221,Płatne Luiza Peła  
5 Język angielski - Język angielski, K4,Niepł Anna Nowok 3Tc z AN; 3Td z LP
6 Język angielski - Język angielski, K4,Niepł Luiza Peła 4Tc z AN; 4Td z LP
7 Język angielski - Język angielski, 123,Niepł Anna Nowok 4Tc z AN; 4Td z LP
8 1 Te(1) - Język angielski, 123,Płatne Luiza Peła  
       
Beata Buchta / 19.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Td - Matematyka rozszerzona, 122,Płatne Barbara Dżaluk  
4 4 Td - Matematyka, 122,Płatne Grzegorz Buchta  
5 2 Td - Matematyka, 123,Płatne Weronika Robak fizyka
7 4 Td - Matematyka, 121,Płatne Tomasz Podleśny zawodowy
8 2 Td - Zajęcia z wychowawcą, 121,Płatne Juliusz Kobylanka zawodowy
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 1 N    
5 1 N    
       
Barbara Grynicka / 19.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
8 3 Ta - Technologia murarsko-tynkarska, 221,Płatne Dawid Wolanin  
9 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
10 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
11 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
12 1 Ta(1) - Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sk,Płatne Dawid Wolanin  
       
Marzena Krauze / 19.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Aneta Polok  
2 4 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Katarzyna Maryjosz złączenie grup
3 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Henryk Kobiałko  
4 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Henryk Kobiałko  
5 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Olga Konarzewska  
6 4 Td - Systemy baz danych, 223,Płatne Olga Konarzewska  
7 3 Tb(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Mirosław Cębrzyna  
8 3 Td(1) - Systemy baz danych, K3,Niepł Katarzyna Maryjosz złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 1 N    
3 1 N    
8 We1    
       
Anna Szczepańska / 19.09.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Anna Nowok AN z 1 Tc, LP z 1 Td
4 Język angielski - Język angielski, 114,Niepł Luiza Peła LP z 2 TB, AN z 2 Ta
5 2 Tc(2) - Język angielski, 212,Płatne Luiza Peła  
6 Język angielski - Język angielski, 122,Płatne Luiza Peła  
7 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Anna Nowok AN z 3 Tc,LP z 3 Td
8 Język angielski - Język angielski, 123,Niepł Luiza Peła LP z 4 Tb, AN z 4 Ta
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 We1    
6 We    
       
Beata Buchta / 20.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Td - Uczniowie przychodzą później    
       
Barbara Grynicka / 20.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Niepł Dawid Wolanin łączenie grup
7 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Dawid Wolanin  
8 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
9 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
10 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
11 2 Ta(1) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 K    
8 K    
9 K    
10 K    
       
Marzena Krauze / 20.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Marzena Ledwoń  
5 3 Td(1) - Programowanie aplikacji internetowych, K3,Płatne Barbara Przywara  
6 3 Td - Zajęcia z wychowawcą, 223,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 We    
1 We    
2 1 N    
3 K    
4 K    
       
Anna Szczepańska / 20.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
3 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 We    
       
Beata Buchta / 21.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Monika Kiełkowska  
3 3 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Monika Kiełkowska  
4 4 Ta - Matematyka, 121,Płatne Weronika Robak  
5 4 Ta - Matematyka, 121,Płatne Weronika Robak  
6 4 Td - Statyczne witryny internetowe, K4,Płatne Beata Sedivy  
8 3 Td - Matematyka, 117,Płatne Katarzyna Maryjosz  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 1 N    
4 1 N    
5 1 N    
6 1 N    
       
Barbara Grynicka / 21.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 K    
8 K    
9 K    
10 K    
       
Marzena Krauze / 21.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Przemiła Gandor  
3 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Przemiła Gandor  
4 3 Tb(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
5 3 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Olga Konarzewska złączenie grup
6 3 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Olga Konarzewska złączenie grup
7 2 Td(1) - Systemy baz danych, K3,Płatne Joanna Minecka  
8 3 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 K    
       
Anna Szczepańska / 21.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Tb - Język angielski zawodowy, 123,Płatne Aneta Polok  
3 Język angielski - Język angielski, 123,Płatne Aneta Polok  
4 Język angielski - Język angielski, K4,Płatne Aneta Polok  
5 Język angielski - Język angielski, 123,Płatne Aneta Polok  
6 Język angielski - Język angielski, 121,Płatne Aneta Polok  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 We    
6 We    
       
Sonia Benisz / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 4 Te(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
6 4 Te(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Mirosław Cębrzyna  
7 3 Td(3) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
8 3 Td(3) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Mirosław Cębrzyna  
9 3 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Mirosław Cębrzyna  
10 3 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
       
Barbara Brząkalik / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Tc(1) - Informatyka, K1,Niepł Ilona Kaźmierczak za nieobecny oddział
2 1 Td(1) - Pracownia systemów operacyjnych, K4,Płatne Edyta Kaziród wf
3 1 Td(1) - Pracownia systemów operacyjnych, K2,Płatne Henryk Kobiałko  
4 1 Td - Systemy operacyjne, 220,Płatne Monika Kiełkowska  
6 2 Ta - Okienko dla uczniów    
7 2 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Buchta / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Td - Matematyka rozszerzona, 117,Niepł Tomasz Rowiński za nieobecny oddział
3 3 Td(1) - Statyczne witryny internetowe, K4,Płatne Katarzyna Maryjosz  
4 3 Td(1) - Statyczne witryny internetowe, K4,Płatne Przemiła Gandor  
5 4 Td(2) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Beata Sedivy  
6 4 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Dawid Wolanin  
7 4 Td - Statyczne witryny internetowe, 123,Płatne Olga Konarzewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 1 N    
       
Barbara Grynicka / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Barbara Przywara  
3 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Monika Kiełkowska  
4 3 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Niepł Mirosława Strączek złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 K    
1 K    
2 K    
3 K    
       
Marzena Krauze / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td - Systemy baz danych, 223,Płatne Mirosława Strączek matematyka
3 3 Td(2) - Programowanie aplikacji internetowych, K3,Niepł Tomasz Rowiński za nieobecny oddział
4 3 Td(2) - Systemy baz danych, 214,Niepł Marzena Ledwoń za nieobecny oddział
5 4 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Tomasz Podleśny  
6 3 Td(1) - Pracownia programowania aplikacji internetowych, K3,Płatne Beata Sedivy  
7 2 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
8 2 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 1 N    
4 1 N    
5 1 N    
6 1 N    
       
Joanna Minecka / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Tb(2) - Geodezja ogólna, 220,Płatne Luiza Peła j. angielski
4 2 Tb(2) - Ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne, 203,Płatne Grzegorz Buchta matematyka
5 3 Tb(1) - Ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne, 220,Płatne Lidia Gryta  
6 4 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
7 3 Tb(1) - Geodezja inżynieryjna, 220,Płatne Luiza Peła j. angielski
8 3 Tb(1) - Ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne, 220,Płatne Barbara Przywara matematyka
9 3 Tb(1) - Geodezja inżynieryjna, 220,Płatne Przemiła Gandor  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 2 W    
9 2 N    
       
Robert Osiński / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
6 4 Tc(2) - Obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych, 214,Płatne Dawid Dyrcz  
7 4 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Szczepańska / 22.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Te(1) - Język angielski, 123,Niepł Anna Nowok złączenie grup
3 2 Tc(2) - Język angielski, 17,Płatne Anna Nowok  
4 Język angielski - Język angielski, 221,Płatne Luiza Peła  
5 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Anna Nowok grupa AS z AN
6 Język angielski - Język angielski, 17,Niepł Luiza Peła AN z 2Td; LP z 2Te
       
Barbara Brząkalik / 25.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 Td(2) - Pracownia systemów operacyjnych, K1,Płatne Juliusz Kobylanka  
5 1 Td(2) - Pracownia systemów operacyjnych, K1,Płatne Tomasz Podleśny  
6 3 Ta - Konstrukcje budowlane, 217,Płatne Weronika Robak  
7 1 Td(1) - Informatyka, K4,Płatne Dawid Wolanin  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1W1    
       
Barbara Grynicka / 25.09.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Ta - Zajęcia z wychowawcą, 221,Płatne Grzegorz Buchta  
       
Barbara Grynicka / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 2 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 2 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
9 K    
10 K    
       
Edyta Kaziród / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Katarzyna Maryjosz / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 4 Td - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Joanna Minecka / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 4 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 4 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 4 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Tomasz Podleśny / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 3 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Tomasz Śliwka / 27.09.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
10 2 Tc(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 4 Td(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 4 Td(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Sonia Benisz / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(3) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później   grupa2Ta razem zMC
3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później   grupa 2Ta razem z MC
4 4 Tc(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Grzegorz Dworok  
5 3 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Grzegorz Dworok  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Joanna Minecka SALA 17
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 WF    
7 WF    
       
Barbara Dżaluk / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 Tb - Matematyka, 211,Płatne Beata Sedivy  
7 2 Tc - Matematyka, 211,Płatne Beata Buchta  
8 3 Tf - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 2 W    
       
Grażyna Józefara / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Te(1) - Język francuski, 18,Płatne Przemiła Gandor  
3 1 Tc(1) - Język francuski, 18,Niepł Mirosława Strączek za nieobecny oddział
4 4 Td(1) - Język francuski, 18,Niepł Monika Kiełkowska za nieobecny oddział
5 4 Td(1) - Język francuski, 18,Niepł Przemiła Gandor za nieobecny oddział
6 3 Tc(1) - Język francuski, 18,Niepł Anetta Migas złączenie grup
7 3 Tb(1) - Język francuski, 18,Niepł Marzena Ledwoń za nieobecny oddział
8 1 Td(1) - Język francuski, 18,Niepł Marzena Ledwoń za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 We    
4 We    
       
Edyta Kaziród / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
6 2 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Grzegorz Dworok  
7 4 Ta(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Grzegorz Dworok  
8 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 1 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
9 WF    
       
Henryk Kobiałko / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Ta - Historia, 113,Płatne Waldemar Jokel  
3 1 Tb - Wiedza o społeczeństwie, 113,Płatne Przemiła Gandor  
4 2 Td - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 113,Płatne Juliusz Kobylanka  
5 1 Tb - Historia, 113,Płatne Grzegorz Buchta matematyka
7 1 Tc - Historia, 113,Płatne Monika Kiełkowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 We    
6 1 W    
       
Barbara Przywara / 28.09.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 Tb - Chemia, 117,Płatne Katarzyna Maryjosz  
5 1 Tc - Matematyka, 117,Płatne Robert Osiński  
6 1 Te - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Barbara Brząkalik / 29.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 Ta - Zajęcia z wychowawcą - przeniesiona na 06.10.2017 (8)    
7 2 Ta(1) - Pracownia dokumentacji budowlanej - przeniesiona na 20.10.2017 (8)    
       
Barbara Dżaluk / 29.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 Te - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
4 4 Te - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
5 2 Tc - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
6 3 Tb - Matematyka, 211,Płatne Małgorzata Majewska j.polski
7 3 Tf - Matematyka rozszerzona, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
8 3 Tf - Matematyka rozszerzona, 211,Płatne Barbara Przywara  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 2 W    
5 2 W1    
6 2 W1    
7 2 W1    
       
Grażyna Józefara / 29.09.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 Język francuski - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Tb(1) - Język francuski, 18,Płatne Edyta Kaziród  
3 1 Te(1) - Język francuski, 18,Płatne Anna Nowok  
4 4 Ta(1) - Język francuski, 18,Płatne Luiza Peła j.angielski
5 4 Tc(1) - Język francuski, 18,Płatne Barbara Brząkalik p. zawodowy
6 2 Tb(1) - Język francuski, 18,Płatne Katarzyna Maryjosz  
7 Język francuski - Język francuski, 18,Niepł Anetta Migas złączenie grup
8 Język francuski - Język francuski, 18,Niepł Anetta Migas złączenie grup
       
Sonia Benisz / 02.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
3 1 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 WF    
4 WF    
       
Edyta Kaziród / 02.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 Tb(2) - Wychowanie fizyczne, G2,Niepł Tomasz Śliwka złączenie grup
4 4 Ta(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Niepł Tomasz Śliwka złączenie grup
5 4 Ta(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Niepł Tomasz Śliwka złączenie grup
6 2 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Mirosław Cębrzyna złączenie grup
7 2 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G3,Niepł Mirosław Cębrzyna złączenie grup
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 WF    
8 WF    
       
Katarzyna Maryjosz / 02.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Juliusz Kobylanka  
4 2 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Juliusz Kobylanka  
5 1 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Grzegorz Buchta  
6 3 Tb(2) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Beata Buchta  
7 3 Tb(2) - Technologie multimedialne, K2,Płatne Barbara Dżaluk  
9 2 Tb(1) - Przygotowanie do drukowania, K2,Niepł Beata Buchta za nieobecny oddział
10 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Niepł Beata Buchta za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 K    
3 2 N    
5 1 N    
6 1 N    
       
Edyta Kaziród / 03.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Tc(2) - Wychowanie fizyczne, G3,Niepł Mirosław Cębrzyna złączenie grup
8 1 Tb - Zajęcia z wychowawcą, 113,Płatne Mirosław Cębrzyna  
9 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
10 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
11 3 Tb(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 WF    
       
Katarzyna Maryjosz / 03.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Td(1) - Okienko dla uczniów    
3 4 Td - Okienko dla uczniów    
4 1 Tb(2) - Pracownia grafiki komputerowej, K2,Niepł Beata Buchta za nieobecny oddział
5 1 Tb(2) - Pracownia grafiki komputerowej, K2,Niepł Anna Nowok za nieobecny oddział
6 1 Tb(2) - Pracownia publikacji cyfrowych, K2,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
7 1 Tb(2) - Pracownia publikacji cyfrowych, K2,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
8 3 Tb(2) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Barbara Przywara  
9 3 Tb(2) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Beata Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 K    
2 K    
3 1W1    
6 1 N    
7 1 N    
8 2 N    
       
Edyta Kaziród / 04.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
6 3 Tc(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Tomasz Śliwka Za 4td 11 l.
7 3 Tc(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Tomasz Śliwka Za 4td 12 l.
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
9 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
10 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
       
Katarzyna Maryjosz / 04.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 Td(2) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Marzena Krauze  
5 2 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Grzegorz Buchta  
6 4 Td - Uczniowie przychodzą później    
7 1 Td(2) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Przemiła Gandor  
8 4 Td(2) - Okienko dla uczniów    
9 4 Td - Okienko dla uczniów    
10 4 Td - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 1 W    
4 1W1    
       
Weronika Robak / 04.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 Ta - Fizyka rozszerzona, 215,Płatne Barbara Grynicka  
5 3 Tf - Fizyka rozszerzona, 222,Płatne Barbara Przywara  
6 3 Ta - Fizyka rozszerzona, 221,Płatne Grażyna Józefara  
7 2 Tc - Fizyka rozszerzona, 17,Niepł Olga Konarzewska za nieobecny oddział
8 2 Tc(2) - Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne, 217,Niepł Juliusz Kobylanka za nieobecny oddział
       
Dawid Wolanin / 04.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
2 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
3 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
4 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Mirosława Strączek  
5 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Płatne Barbara Grynicka  
6 2 Ta(2) - Pracownia murarsko-tynkarska, sk,Niepł Barbara Grynicka złączenie grup
       
Katarzyna Maryjosz / 05.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Robert Osiński  
6 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Beata Sedivy  
7 1 Tb(2) - Pracownia grafiki komputerowej, K2,Płatne Beata Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 1 N    
       
Julita Kaczkowska / 06.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Tb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 1 Tb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 1 Tb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Henryk Kobiałko / 06.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Tc - Wiedza o społeczeństwie, 113,Płatne Barbara Przywara matematyka
4 2 Te - Zajęcia z wychowawcą, 113,Płatne Małgorzata Majewska j.polski
5 1 Ta - Historia, 113,Płatne Przemiła Gandor  
6 1 Ta - Wiedza o społeczeństwie, 113,Płatne Grzegorz Buchta  
       
Katarzyna Maryjosz / 06.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Td(2) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Barbara Brząkalik  
5 2 Td(2) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Tomasz Podleśny  
7 3 Tb(2) - Technologie multimedialne, K2,Płatne Olga Konarzewska  
8 3 Tb(2) - Technologie multimedialne, K2,Płatne Olga Konarzewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 N    
       
Aneta Polok / 06.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Tc(1) - Język angielski, 114,Płatne Anna Nowok  
       
Tomasz Śliwka / 06.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 2 Tc(3) - Wychowanie fizyczne - przeniesiona na 19.10.2017 (3)    
9 4 Td(1) - Wychowanie fizyczne - przeniesiona na 20.10.2017 (10)    
       
Barbara Brząkalik / 09.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 Td(2) - Pracownia systemów operacyjnych, K1,Płatne Juliusz Kobylanka  
5 1 Td(2) - Pracownia systemów operacyjnych, K1,Płatne Grzegorz Buchta  
6 3 Ta - Konstrukcje budowlane, 217,Płatne Weronika Robak  
7 1 Td(1) - Informatyka, K4,Płatne Grzegorz Dworok  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 1 W Anna Szczepańska  
4 1 W Henryk Kobiałko  
       
Katarzyna Maryjosz / 09.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Barbara Dżaluk  
4 2 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Anetta Migas  
5 1 Td(1) - Pracownia urządzeń techniki komputerowej, K2,Płatne Marzena Krauze  
6 3 Tb(2) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Marzena Krauze  
7 3 Tb(2) - Technologie multimedialne, K2,Płatne Marzena Krauze  
9 2 Tb(1) - Przygotowanie do drukowania, K2,Płatne Olga Konarzewska  
10 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Olga Konarzewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 K Anna Szczepańska  
5 K Marzena Krauze  
6 K Marzena Krauze  
8 2 N Agnieszka Gmerek-Smołka  
9 1 N Olga Konarzewska  
       
Barbara Brząkalik / 10.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 Ta - Budownictwo ogólne, 220,Płatne Mirosława Strączek  
6 2 Ta - Budownictwo ogólne, 220,Płatne Marzena Ledwoń  
7 2 Ta - Konstrukcje budowlane, 220,Niepł Barbara Grynicka  
8 1 Ta(1) - Informatyka, K1,Płatne Barbara Przywara  
9 1 Tb(1) - Informatyka, K1,Płatne Barbara Przywara  
       
Mirosław Cębrzyna / 10.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Ta(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Ta(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Grzegorz Dworok  
4 2 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Grzegorz Dworok złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 WF    
1 WF    
       
Barbara Brząkalik / 11.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 Ta(2) - Pracownia dokumentacji budowlanej, K3,Płatne Przemiła Gandor  
8 2 Ta(2) - Pracownia dokumentacji budowlanej, K3,Płatne Mirosława Strączek  
9 1 Te(1) - Informatyka, K3,Płatne Weronika Robak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 2 N Przemiła Gandor  
7 2 N Mirosława Strączek  
8 1 N Katarzyna Maryjosz  
       
Monika Kiełkowska / 12.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 Te - Historia, 114,Płatne Mirosława Strączek  
5 1 Ta - Geografia, 114,Płatne Grzegorz Buchta  
6 2 Ta - Wiedza o kulturze, 114,Płatne Henryk Kobiałko  
7 2 Tb - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 114,Płatne Barbara Przywara  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 K Sonia Benisz  
5 We1 Grażyna Józefara  
       
Aleksander Tlołka / 12.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Tc(1) - Metody projektowania i programowania w mechatronice, K1,Niepł Robert Osiński złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 1 N    
1 1 N Anetta Migas  
       
Krzysztof Gajda / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
10 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
10 We Ilona Kaźmierczak  
11 We Robert Osiński  
       
Grażyna Józefara / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 Ta(1) - Język francuski, 18,Płatne Ilona Kaźmierczak  
5 Język francuski - Język francuski, 18,Płatne Luiza Peła  
6 3 Td(1) - Język francuski, 18,Płatne Beata Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 We    
       
Aneta Polok / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 Tc(1) - Język angielski, 114,Płatne Przemiła Gandor  
       
Krzysztof Gajda / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 121,Płatne Fryderyk Kwiecień TPS całość
2 1 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 121,Płatne Fryderyk Kwiecień TPS całość
3 1 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień TPS całość
4 1 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień TPS całość
9 1 Te(2) - Przeniesiona   lekcja przeniesiona na lekcję 1
10 1 Te(2) - Przeniesiona   lekcja przeniesiona na lekcję 2
11 1 Te(2) - Przeniesiona   lekcja przeniesiona na lekcję 3
12 1 Te(2) - Przeniesiona   lekcja przeniesiona na lekcję 4
13 4 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
14 4 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 K    
2 K Fryderyk Kwiecień  
3 K Fryderyk Kwiecień  
11 We Tomasz Śliwka  
12 We    
13 We    
       
Barbara Dżaluk / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 Tb - Matematyka, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
6 4 Tb - Matematyka, 211,Niepł Joanna Wieczorek za nieobecny oddział
7 2 Tc - Matematyka, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
8 3 Tf - Matematyka, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 2 N Joanna Wieczorek  
       
Krzysztof Gajda / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
11 4 Te(1) - Naprawy elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, 17,Niepł Dominik Chmiel za ostatnią lekcję z pon.
12 4 Te(1) - Naprawy elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, 17,Niepł Dominik Chmiel za ostatnią lekcję wt.
13 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
14 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
12 We    
13 We Dominik Chmiel  
       
Monika Kiełkowska / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 Te - Historia, 114,Niepł Barbara Przywara za nieobecny oddział
5 1 Ta - Geografia, 114,Niepł Joanna Wieczorek za nieobecny oddział
6 2 Ta - Wiedza o kulturze, 114,Płatne Henryk Kobiałko  
7 2 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 K Sonia Benisz  
5 We1 Henryk Kobiałko  
       
Małgorzata Majewska / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 3 Te - Język polski, 117,Niepł Henryk Kobiałko za nieobecny oddział
4 2 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 4 Tc - Język polski, 222,Niepł Henryk Kobiałko za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 K Robert Osiński  
3 K Krystian Łagowski  
       
Anetta Migas / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Te(2) - Język niemiecki, 121,Niepł Grażyna Józefara złączenie grup
3 1 Tc(2) - Język niemiecki, 121,Niepł Grażyna Józefara złączenie grup
4 4 Td(2) - Język niemiecki, K4,Płatne Mirosława Strączek matematyka
5 4 Td(2) - Język niemiecki, K4,Niepł Katarzyna Maryjosz za nieobecny oddział
6 3 Tc(2) - Język niemiecki, 121,Niepł Katarzyna Maryjosz za nieobecny oddział
7 3 Tb(2) - Język niemiecki, 121,Niepł Katarzyna Maryjosz za nieobecny oddział
8 1 Td(2) - Język niemiecki, 121,Niepł Tomasz Śliwka za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 We1 Grażyna Józefara  
5 K Grzegorz Buchta  
6 We1 Grażyna Józefara  
7 S    
       
Beata Buchta / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Td - Matematyka, 117,Niepł Olga Konarzewska za nieobecny oddział
3 3 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Katarzyna Maryjosz  
4 3 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Płatne Małgorzata Majewska  
5 4 Td - Statyczne witryny internetowe, K4,Niepł Juliusz Kobylanka za nieobecny oddział
6 4 Td(1) - Pracownia projektowania witryn internetowych, K4,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
7 4 Td - Matematyka, 123,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 1 N    
1 1 N Olga Konarzewska  
3 1 N Anna Nowok  
4 1 N Małgorzata Majewska  
5 1 N Grzegorz Buchta  
7 S Grzegorz Buchta  
       
Barbara Dżaluk / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Tc - Matematyka, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
3 4 Te - Matematyka, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
4 4 Te - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
5 3 Tf - Matematyka rozszerzona, 211,Płatne Weronika Robak  
6 3 Tb - Matematyka, 211,Płatne Weronika Robak  
7 3 Tf - Matematyka rozszerzona, 211,Płatne Grzegorz Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 2 N Weronika Robak  
5 2 N Weronika Robak  
       
Krzysztof Gajda / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
9 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 3 Tf - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
9 We Piotr Pala  
       
Juliusz Kobylanka / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Td(2) - Pracownia programowania, K1,Płatne Waldemar Jokel  
3 1 Td(2) - Pracownia programowania, K1,Płatne Anna Nowok  
4 2 Td(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Aneta Polok / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Tc(1) - Język angielski, 114,Niepł Anna Szczepańska złączenie grup
       
Beata Sedivy / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Td(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 2 Tb(1) - Technologie multimedialne, 212,Niepł Olga Konarzewska za nieobecny oddział
4 2 Tb(1) - Technologie multimedialne, K3,Niepł Katarzyna Maryjosz za nieobecny oddział
5 2 Tc - Elektrotechnika i elektronika, 212,Niepł Katarzyna Maryjosz za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 1 W Marzena Krauze  
       
Dominik Chmiel / 23.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
3 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
4 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
5 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
6 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Niepł Fryderyk Kwiecień złączenie grup
7 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Niepł Fryderyk Kwiecień złączenie grup
8 4 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 Te(1) - Organizacja obsługi i naprawy pojazdów samochodowych - przeniesiona na 19.10.2017 (10)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 WF Fryderyk Kwiecień  
2 K Fryderyk Kwiecień  
       
Marzena Krauze / 23.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(1) - Informatyka rozszerzona, K3,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
2 3 Td(1) - Informatyka rozszerzona, K3,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
3 3 Td(1) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Juliusz Kobylanka  
4 2 Td(2) - Systemy baz danych, K3,Płatne Juliusz Kobylanka  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 N Juliusz Kobylanka  
2 1 N Juliusz Kobylanka  
       
Anna Nowok / 23.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Aneta Polok AP z 3Ta s. 114; AS z 3Tb s. 221
5 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Luiza Peła LP z 3Tc s. 113; AS z 3Td s. K4
6 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Anna Szczepańska AS z 4Td s. K1; LP z 4Tc s. 113
7 Język angielski - Język angielski, 18,Niepł Anna Szczepańska AS z 4Tc s. 123; LP z 4Td s. 113
8 1 Te(2) - Język angielski, 18,Niepł Anna Szczepańska złączenie grup
9 4 Tc(2) - Język angielski zawodowy, 18,Niepł Robert Osiński złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 We Anna Szczepańska  
5 We Marzena Kowalczyk-Raczek  
       
Dominik Chmiel / 24.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
3 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Płatne Fryderyk Kwiecień  
6 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Niepł Fryderyk Kwiecień złącz. grup
7 2 Te(2) - Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, 10,Niepł Fryderyk Kwiecień złącz. grup
8 2 Te(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 Te(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 4 Te(1) - Organizacja obsługi i naprawy pojazdów samochodowych - przeniesiona na 19.10.2017 (9)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 WF Mirosław Cębrzyna  
6 K Tomasz Podleśny  
8 WF Barbara Grynicka  
       
Julita Kaczkowska / 24.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
10 1 Tb(2) - Grafika komputerowa, K2,Płatne Katarzyna Maryjosz  
11 1 Tb(2) - Grafika komputerowa, K2,Płatne Katarzyna Maryjosz  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
10 1 W Katarzyna Maryjosz  
       
Marzena Krauze / 24.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
2 4 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Katarzyna Maryjosz złączenie grup
3 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
4 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Robert Osiński  
5 3 Td(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Robert Osiński  
6 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Tomasz Podleśny  
7 4 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Tomasz Podleśny  
8 3 Td(1) - Systemy baz danych, K3,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 N Anna Barwińska  
2 1 N Katarzyna Maryjosz  
3 1 N Piotr Pala  
4 K Ilona Kaźmierczak  
       
Barbara Brząkalik / 25.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
9 1 Te(1) - Informatyka, K3,Płatne Weronika Robak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 2 N Przemiła Gandor  
7 2 N Grzegorz Buchta  
8 1 N Katarzyna Maryjosz  
       
Grzegorz Dworok / 25.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Edyta Kaziród  
2 2 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Edyta Kaziród  
3 3 Tf - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Edyta Kaziród  
4 3 Tf - Zajęcia z wychowawcą, 17,Płatne Waldemar Jokel  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 WF Edyta Kaziród  
1 WF Edyta Kaziród  
2 WF Edyta Kaziród  
       
Marzena Krauze / 25.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Td(2) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
5 3 Td(1) - Programowanie aplikacji internetowych, K3,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
6 3 Td - Zajęcia z wychowawcą, 223,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 N Krzysztof Gajda  
2 1 N Anna Barwińska  
       
Marzena Krauze / 26.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Beata Buchta  
2 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
3 4 Td - Systemy baz danych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
4 3 Tb(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
5 3 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Robert Osiński  
6 3 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Płatne Beata Sedivy  
7 2 Td(1) - Systemy baz danych, K3,Płatne Beata Buchta  
8 3 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1 W Robert Osiński  
7 K Beata Buchta  
       
Marzena Ledwoń / 26.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 Ta - Język polski, 122,Płatne Mirosława Strączek  
5 4 Tb - Język polski, 122,Płatne Grzegorz Buchta  
6 1 Tc - Język polski, 122,Płatne Henryk Kobiałko  
7 1 Te - Język polski, 122,Płatne Barbara Przywara  
8 1 Te - Język polski, 122,Płatne Weronika Robak  
9 3 Tf - Język polski, 122,Płatne Weronika Robak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 1 W Mirosława Strączek  
5 1 W Grzegorz Buchta  
       
Katarzyna Maryjosz / 26.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 Tb(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 Tb(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1 N    
       
Anna Nowok / 26.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(1) - Język angielski zawodowy, 18,Płatne Aneta Polok  
2 4 Tc(1) - Język angielski zawodowy, 122,Płatne Aneta Polok  
3 Język angielski - Język angielski, 122,Płatne Aneta Polok  
4 Język angielski - Język angielski, K2,Płatne Aneta Polok  
5 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
6 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 We Aneta Polok  
6 We Aneta Polok  
       
Julita Kaczkowska / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 Tb(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1 W Barbara Przywara  
       
Edyta Kaziród / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 Tb(1) - Wychowanie fizyczne - przeniesiona na 02.11.2017 (10)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 WF Mirosław Cębrzyna  
1 WF Mirosław Cębrzyna  
       
Marzena Krauze / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td - Systemy baz danych, 223,Płatne Grzegorz Buchta  
3 3 Td(2) - Programowanie aplikacji internetowych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
4 3 Td(2) - Systemy baz danych, 223,Płatne Barbara Brząkalik  
5 3 Tb(2) - Informatyka rozszerzona, K3,Płatne Anetta Migas  
6 3 Td(1) - Pracownia programowania aplikacji internetowych, K3,Płatne Katarzyna Maryjosz  
7 2 Td(1) - Pracownia projektowania baz danych, K3,Niepł Juliusz Kobylanka złączenie grup
8 2 Td(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 K Anetta Migas  
6 1 N Katarzyna Maryjosz  
       
Marzena Ledwoń / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Ta - Język polski, 122,Płatne Małgorzata Majewska  
3 4 Ta - Język polski, 122,Płatne Grzegorz Buchta  
4 2 Ta - Język polski, 122,Płatne Małgorzata Majewska  
5 3 Ta - Język polski, 122,Płatne Przemiła Gandor  
6 3 Ta - Język polski, 122,Płatne Weronika Robak  
7 1 Te - Język polski, 122,Płatne Olga Konarzewska  
8 1 Tc - Język polski, 122,Płatne Olga Konarzewska  
9 4 Tb - Zajęcia z wychowawcą, 122,Płatne Przemiła Gandor  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 W Małgorzata Majewska  
2 1 W Grzegorz Buchta  
6 We Małgorzata Majewska  
7 We Weronika Robak  
       
Katarzyna Maryjosz / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 Tb(2) - Okienko dla uczniów    
8 3 Tb(2) - Okienko dla uczniów    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 K Olga Konarzewska  
8 K Olga Konarzewska  
       
Anna Nowok / 27.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 Ta(2) - Język angielski zawodowy, 17,Płatne Aneta Polok  
2 1 Te(2) - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
4 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
5 Język angielski - Język angielski, 18,Płatne Aneta Polok  
6 Język angielski - Język angielski, 123,Płatne Aneta Polok  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 We Aneta Polok  
2 We Aneta Polok  
       
Grażyna Józefara / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Ta(1) - Język francuski, 18,Niepł Anetta Migas złączenie grup
2 2 Ta(1) - Język francuski, 18,Płatne Waldemar Jokel  
3 1 Ta(1) - Język francuski, 18,Płatne Barbara Przywara  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 We Henryk Kobiałko  
       
Katarzyna Kaczmarek / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
0 3 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
1 2 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 2 N Anna Barwińska  
1 1 W Anetta Migas  
       
Monika Kiełkowska / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 Te - Geografia, 114,Płatne Barbara Przywara  
7 1 Tb - Geografia, 114,Płatne Barbara Przywara  
8 2 Td - Wiedza o kulturze, 114,Płatne Barbara Przywara  
       
Marzena Ledwoń / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Tc - Język polski, 122,Płatne Olga Konarzewska  
2 3 Tc - Język polski, 122,Płatne Olga Konarzewska  
3 4 Tb - Język polski, 122,Płatne Barbara Dżaluk  
4 2 Ta - Język polski, 122,Płatne Olga Konarzewska  
5 3 Tf - Język polski, 122,Płatne Grzegorz Dworok  
6 1 Ta - Język polski, 122,Płatne Weronika Robak  
7 1 Ta - Język polski, 122,Płatne Grzegorz Buchta  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 We1 Olga Konarzewska  
       
Katarzyna Maryjosz / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
9 2 Tb(1) - Przygotowanie do drukowania, K2,Płatne Dawid Wolanin  
10 2 Tb(1) - Projekty multimedialne, K2,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 2 N    
9 1 N Dawid Wolanin  
       
Mirosław Cębrzyna / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Ta(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Grzegorz Dworok  
4 2 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Grzegorz Dworok złączenie grup
5 2 Te(2) - Wychowanie fizyczne, G1,Niepł Grzegorz Dworok złączenie grup
       
Przemiła Gandor / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Td - Podstawy przedsiębiorczości, 217,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 2 N Grzegorz Buchta  
4 2 N Anetta Migas  
       
Grażyna Józefara / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 Ta(1) - Język francuski, 18,Płatne Waldemar Jokel  
5 Język francuski - Język francuski, 18,Płatne Waldemar Jokel grupa klasa 3Te
6 3 Td(1) - Język francuski, 18,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 We Waldemar Jokel  
       
Ilona Kaźmierczak / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ta - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Ta - Uczniowie przychodzą później    
5 4 Ta - Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa, 221,Niepł Weronika Robak za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 2 W Katarzyna Maryjosz  
1 2 W Anna Nowok  
5 2 W    
       
Monika Kiełkowska / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 Td - Wiedza o społeczeństwie, 113,Niepł Grzegorz Buchta za nieobecny oddział
6 1 Td - Historia, 113,Płatne Beata Buchta  
7 1 Td - Geografia, 114,Płatne Beata Sedivy  
8 2 Tb - Wiedza o kulturze, 114,Płatne Juliusz Kobylanka  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 1 N Grzegorz Buchta  
       
Henryk Kobiałko / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 Te - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 113,Płatne Beata Buchta  
3 1 Tc - Wiedza o społeczeństwie, 113,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 S Anna Barwińska  
2 We1 Katarzyna Maryjosz  
       
Olga Konarzewska / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Td - Uczniowie przychodzą później    
4 1 Td - Język polski, 123,Niepł Małgorzata Majewska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1 W Beata Buchta  
2 1 W Luiza Peła  
       
Marzena Ledwoń / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 Ta - Język polski, 122,Niepł Marzena Krauze za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 We1 Luiza Peła  
       
Robert Osiński / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Te(1) - Uczniowie przychodzą później    
6 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Niepł Weronika Robak złączenie grup
7 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Niepł Weronika Robak złączenie grup
8 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Niepł Weronika Robak złączenie grup
9 2 Tc(2) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Niepł Tomasz Podleśny złączenie grup
10 4 Tc(1) - Pomiary elektryczne i elektroniczne, 214,Płatne Tomasz Podleśny  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 S Marzena Krauze  
1 2 N Piotr Pala  
3 2 W Weronika Robak  
5 1 W Weronika Robak  
7 S Weronika Robak  
8 2 W Tomasz Podleśny  
       
Anna Szczepańska / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język angielski - Język angielski, 17,Płatne Aneta Polok  
4 Język angielski - Język angielski, 114,Niepł Grzegorz Buchta za nieobecny oddział
5 2 Tc(2) - Język angielski, K1,Niepł Barbara Dżaluk za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 We Aneta Polok  
       
Grażyna Józefara / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Te(1) - Język francuski, 18,Płatne Barbara Przywara  
3 1 Tc(1) - Język francuski, 18,Płatne Przemiła Gandor  
4 4 Td(1) - Język francuski, 18,Płatne Juliusz Kobylanka  
5 4 Td(1) - Język francuski, 18,Płatne Robert Osiński  
6 3 Tc(1) - Język francuski, 18,Płatne Beata Sedivy  
7 3 Tb(1) - Język francuski, 18,Płatne Beata Buchta  
8 1 Td(1) - Język francuski, 18,Płatne Katarzyna Maryjosz  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 We Barbara Przywara  
4 We Barbara Przywara  
7 We Barbara Przywara  
       
Monika Kiełkowska / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 Te - Historia, 114,Płatne Barbara Przywara  
5 1 Ta - Geografia, 114,Płatne Weronika Robak  
6 2 Ta - Wiedza o kulturze, 114,Niepł Mirosława Strączek za ostatnią lekcję
7 2 Tb - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 114,Płatne Barbara Przywara  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 K Weronika Robak  
5 We1 Mirosława Strączek  
       
Małgorzata Majewska / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Tb - Język polski - przeniesiona na 09.11.2017 (1)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 K    
       
Tomasz Śliwka / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Td(1) - Wychowanie fizyczne, G3,Płatne Mirosław Cębrzyna  
8 2 Tb(1) - Wychowanie fizyczne, G1,Płatne Mirosław Cębrzyna  
9 2 Tb(1) - Wychowanie fizyczne, G2,Płatne Mirosław Cębrzyna  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 S Mirosław Cębrzyna  
8 WF Mirosław Cębrzyna  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN